Tesisat kaçak tespiti

Tesisat kaçak tespiti su tesisatındaki kaçaklar genellikle gece artış gösteren şebeke suyu basıncı nedeniyle veya tesisatı döşeyen ustadan dolayı tesisatta su kaçağı oluşabilir. Geceleri şebeke suyu basıncının artması sonucu tesisat boruları hasar görebilir ve bu su kaçağına neden olur.Tesisat kaçak tespiti Hal böyle olunca su kaçağının olduğu nokta hiç tahmin edemeyeceğiniz bir noktada olabilir. Eski usül çalışan tesisatçılar su kaçağı gibi sorunları tespit etmekte başarısız olurlar, zira su kaçağını tespit edene kadar kırılmadık yer bırakılmaz.Tam da bu sorun için üretilmiş özel cihazlar bulunur, akustik dinleme cihazı ve termal kamera ile kırmadan dökmeden su kaçağının yeri noktasal olarak tespit edilir. Basit bir onarım ile de sorundan tamamen kurtulabilirsiniz.

Ev ve iş yerlerinde meydana gelen su kaçaklarını Kırmadan Kamera ve Dinleme cihazı yardımıyla Nokta olarak tespit edip daha az bi hasarla sorunu gidermekteyiz. Su kaçakları evlerinizde duvarlanızın içersindeki tesisatın yani boruların zamanla eskimesi suretiyle oluşmaktadır.Su kaçağı tespiti termal kameralarla duvarlar kırmadan yapılmaktadır. Ve bu sayede nokta atışı yaparak su kaçaklarınız giderilerek sizlere profesyonel bir Dere Tesisat hizmeti vermiş oluruz.

"<yoastmark

SU KAÇAĞI NASIL ANLAŞILIR?

Tesisat kaçak tespiti su kaçakları kendilerini bazen çok bariz bir şekilde gösterebilmektedir. Örneğin, tavan ya da duvarlardaki sararmalar, nemlenmeler, rutubet ve damlamalar su sızıntısının en anlaşılır halidir. Ayrıca yan komşudan size sızıntı nedeniyle şikayet de alabilirsiniz. Su kaçakları için profesyonel bir ekipten yardım almalısınız.Tesisat kaçak tespiti

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su kaçağı tespiti, sızıntılara karşı müdahaleden önce yapılan işlemdir. Bina içerisinde kaçakları belirlemek, bulmak çözüm için önemli bir adımdır. Bu iki şekilde gerçekleştirilir. İlki klasik eski tesisat yöntemleridir. Bu yöntemle kaçak uzun süre tahmini olarak aranır ve gereksiz yere tesisat hattındaki bazı yerler kırılır. Bu da boşuna tadilat süreci geçirmenize neden olmaktadır. Bir diğer yöntem ise daha avantajlı olan robot cihazlarla su kaçağı tespiti yapmaktır. Bu sayede daha az süren kaçak bulma işlemi etkili çözümler sağlamaktadır.

TESİSAT SU SIZINTISI BULAN FİRMA

Ekibimiz su tesisatı sorunlarına karşı yılların vermiş olduğu tecrübe ve özel teknolojik cihazlarla, sorunu kısa sürede etkili bir şekilde müdahale ederek çözmektedir. Ayrıca su kaçağı tespiti, su tesisatı kaçak bulma, robotla su kaçağı tespiti işlemlerinde tüm İzmir semt ve ilçelerine servis vermektedir. Su tesisatı konusunda merak ettiğiniz bir konuda bizi arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Tesisat kaçak tespiti,su kaçağı tespiti,kaçak su bulma,su kaçağı,su kaçağı tespiti izmir,izmir su kaçak bulma,robotla su kaçak tespiti,cihazla su kaçak tespiti,su sızıntısı tespiti,su sızıntısı bulma