Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları İzmir

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları izmir ev ve iş yeri ortamlarında farklı sebeplerden ötürü tıkanan tuvaletler size sorun yaratabilmektedir. Tuvalet tıkandığı zaman ilk belirtisi olarak gözüken kirli suyun dışarıya taşması ve gider hattından suyun gitmemesi tuvaletin tıkandığının ilk belirtisidir. Giderde oluşturduğu çatlaklar nedeniyle bina alt komşunuza kadar inen sular, komşularınızla aranızın bozulmasına sebebiyet katabilir.Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları izmir

Hayatın yoğun olarak ritim tuttuğu, gündelik hayatta sıklıkla kullanmış olduğumuz ev, iş yeri, okul, hastane vb. yerlerde tıkanıklık sorunları meydana gelebilir. Tuvaletlerin yanlış kullanımından doğan sıkıntılardan dolayı da tuvalet tıkanıklığı oluşabilmektedir.İzmir tuvalet tıkanıklığı açma firmaları tuvalet giderine atılan bez, oyuncak, poşet, naylon benzeri maddeler atıldığı zaman tıkanıklık sorunları oluşabilmektedir. Tuvalet tıkanıklık temizliğinde doğru yöntemler uygulanmadığı zaman giderlerde çatlaklar meydana gelebilir.Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatlaı izmir Tıkanıklığın tam olarak sebebinin araştırması görüntülü kameralı cihazlar kullanarak yapılması gerekmektedir. Tıkanıklık nereden geliyorsa kamera ile tespit edilip görüntüye aktarıldıktan sonra sorun kısa sürede çözülür. Eğer tıkanıklık sorunu bilinçsiz kişiler tarafından sağlanır ise sizlere sonradan ek masraflar çıkarabilir.

İzmir Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firmaları

Tuvalet tıkanıklığı dışarıdan bakıldığında zahmetli ve pahalı bir hizmet olarak görülmektedir. Tam aksine günümüz koşullarında maliyeti düşük ve sorunun çözümü kısa sürede gerçekleşmektedir. Tuvalet tıkanıklığı açma yöntemlerinde DERE TESİSAT olarak kullanmış olduğumuz profesyonel temizlik makineleri sayesinde eviniz içerisinde oluşabilecek tüm tıkanıklık sorunlarının önüne geçmekteyiz.

Tuvalet Tıkanıklığı Neden Olur ?

uvalet tıkanıklığı genel olarak boru hattına atılmaması gereken cisimlerden dolayı olmaktadır. Lavabo, klozet gibi giderleri oluşturan atık su boruları çeşitli sebepler nedeniyle tıkanabilir. Bu durum son derece hoş olmayan görüntülere sebep olabilmektedir. Ayrıca kanalizasyon sistemlerinde belli aralıklarla açılan ve su tahliyesini kolaylaştıran logarların da tıkanık olması, sorunu daha da büyütebilmektedir. Bu sebeple tuvalet açma, işlemleri, suyun tahliyesi ve kanalizasyon arasındaki bağlantılar için oldukça önemlidir. Ayrıca tuvalet giderinin tıkanmasına birçok hatalı kullanım da sebep olmaktadır.

Tuvalet giderlerinin tıkanmasına sebep olan etkenleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 Klozetlerin içine atılan tuvalet kâğıtları sonucu ve erimeyen cisimlerin giderlerin içine atılmasıyla tıkanma olabilmektedir. Aslına bakılırsa tuvalet kullanımında hiçbir kâğıdın klozete atılmaması uzmanlar tarafından önerilmektedir. Tuvalete atılan yabancı cisimler ilk başlarda sorun yaratmasa da zamanla belli bir yerde biriken bu cisimler, tıkanıklığa sebep olabilmektedir.

Tuvalet Tıkanıklığı İçin Bizi Arayabilirsiniz

Firmamı dere tesisat tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları izmir konusunda sizlere profesyonel ve garantili çözüm sunmaktadır.

Tuvaleti tıkayan bir başka sebep ise bulaşıklardır. Lavabo tıkanmasın diye lavabo giderine dökülmeyen artıklar, tuvalete döküldüğünden zamanla bu artıklar tuvalet giderini de tıkayabilmektedir. Böylece tuvalet tıkanıklığı açma, ile uğraşmayan kişiler, tuvalet giderinin tıkanması sonucu tuvalet gideri açma ile uğraşmak zorunda kalabilmektedirler. Bu sebeple, giderlerin sağlıklı kullanımı için atıkların çöpe atılması en doğru karar olacaktır.Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları için bu sayfamızıda ziyaret edebilirsiniz.

Tuvaleti tıkayan sebeplerden diğeri ise yanlış boru kullanımıdır. Tuvalet giderleri için kullanılan boruların kalitesiz, dar ve uygun olmayan biçimlerde monte edilmesi sonucu giderler zamanla tıkanabilmektedir.

Robotlu Tuvalet Tıkanıklığı Açma Teknolojisi İzmirde

Pimaş tıkanıklığı açma işlemlerinde eski zamanlarda fayanslar kırılıp boru sökülerek tıkanıklık açma çalışmaları yapılırdı. Bu durum uzun ve yorucu bir süreç gerektirirdi. Ayrıca tıkalı pimaş borusu çoğu zaman tek seferde bulunamazdı ve çalışmalar sonuçsuz kalabilmekteydi.

Firmamız robotla pimaş açma işlemlerinde kesin sonuç elde etmektedir. Ayrıca firmamız tarafından kullanılan teknoloji sayesinde kırmadan tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilmektedir. Pimaş tıkanıklığı çoğu zaman, pimaş borusuna giren yabancı cisimler yüzünden tıkanır. Bu gibi durumlarda robotla tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilir.

Kameralı tıkanıklık açma çalışmalarında ise; kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş borusunun içi görüntülenir. Görüntülü tıkanıklık açma çalışmaları sırasında, pimaş borusu içindeki yağlanma gibi olumsuz durumlar da tespit edilebilmektedir. Pimaş borusunun yağlanması genellikle mutfak lavabosundan kaynaklanan bir sorundur. Özellikle bulaşık yıkanırken lavabo giderine giren yağ, pimaş borusunda yağlanmalara sebep olur.

Tıkanıklık Açıcı İzmir

Tıkalı tuvalet açma işlemlerinde Türkiye’nin öncü firmalarından biridir DereTesisat. Servis kaydı oluşturduğunuz zaman bir saat içinde adresinize ulaşarak tuvalet açma çalışmalarına başlamaktadır. Son teknoloji ürünü cihazlarla hizmet veren İzmir Tesisat, tıkalı klozet açma çalışmalarında evinizin hiç bir yerine zarar vermemektedir.Firmamız, İzmir’in tüm ilçelerine hizmet verirken uzak ilçelerde ikamet etmeniz durumunda bile fiyat farkı almamaktadır.

Tuvalet tıkanıklığı açma ücretleri sanıldığı kadar pahalı değildir. Robot cihaz ile tıkanıklık açıldıktan sonra, kameralı görüntüleme cihazı ile gider hattı mutlaka kontrol edilir.
Tıkanıklık sebep olan cisme ulaşıp ulaşamadığınıza bakın.Eğer tıkanma sebebini görebiliyorsanız, mümkünse ulaşıp tuvaletten çıkarın. Eğer eliniz ile temizleyemiyorsanız ve orada tıkanıklığa yol açan bir yabancı cisim olduğunu biliyorsanız elinizi gidere sokmaktan vazgeçin ve diğer tekniğe yönelin.
Kaliteli bir pompa kullanın.Büyük boy, dayanıklı, kauçuk bir pompa kullanmak önemlidir. Yuvarlak şekilli ya da alt kısmında kilitlenme yapacak kıvrımlı kauçuk kenarlı olanlardan olabilir. Vakum ağızlı ucuz türdeki pompaları kullanmayın. Bunlar genelde işe yaramayacaktır.
Eğer pompanız güzelce vakumlamıyorsa, sızıntıyı önlemek için pompanın etrafını bir bez parçası ile sarın.
Kullanmadan önce pompayı sıcak suya tutun. Bu pompanın güzel bir şekilde vakumlamasını sağlayacaktır.
Pompayı tuvalet taşının içine sokun.Pompanın deliği tamamen kapadığından emin olun. Tuvalet pompasının etkili olması için tuvaletin içinde biraz su olması gerekir. Tuvalet pompasını suyun içinde kullanmak, daha etkili vakumlama sağlar. Tuvaletin içinde birikmiş su yoksa biraz su ilave edebilirsiniz.
Tuvalet pompası deliği tamamen kapatacak şekilde pompalayın.Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları izmir Önce yavaşça pompalayın, çünkü ilk pompalama işleminde delikten içeri hava girecektir. Su giderden akmaya başlayana kadar güçlü bir şekilde pompalamaya devam edin. Tıkanıklık açılana kadar bu işlem 15-20 dakika sürebilir. Giderin tıkanmasına sebep olan cismin, sert bir cisim olmadığından emin olduğunuz sürece pompalamak yetecektir. Hemen etki etmeyebilir ancak bir süre işlemi tekrarladığınızda tuvalet tıkanmasına çözüm olacaktır.tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları izmir