Atık su gider tıkanıklığı artık bu gibi tıkanıklıkları  gözünüzde büyütmeyin. Gider açıcı kameralı makine ile tesisattaki tıkanmaları açma ve temizleme olanağımız olur. Ustalarımız boru içlerini yağ ve diğer kalıntılardan robot makine ile arındırırlar. Tıkalı pis su boru hatlarında alacağınız profesyonel yardım ile yaşamınızı daha kolay hale getirebilirsiniz. Tıkanıklık problemini kendi yöntemlerinizle açmak her zaman geçerli bir yöntem olmayabilir. Bu nedenle sizde tıkanıklık açma firması olarak bir telefonla bize ulaşabilirsiniz. Size her zaman modern ve üstün kaliteli hizmet vermeye hazırız.

Tıkalı gider borularında tuvaletin yada banyonun herhangi bir yerinikırmadan tıkanıklık açma hizmetini sağlıyoruz. Tuvaletin giderine atılan bez, tuvalet kağıdı gibi yabancı cisimleri makine ile dışarı çıkarıp suyun gitmesi sağlanır. Tıkanıklık açma robotu tuvaletin giderinden gönderiyoruz tıkalı olan bölgeye kadar ulaşması sağlanıyor. Tıkanmış bölgeye gelince makine zorlanmaya başlar, tam o sırada makinenin sarma ucu giderin tıkanmasına sebep olan maddeyi ya parçalar. Yada sarılıp giderden geri getirir. Bu işlem ortalama yarım saat ile iki saat arasında değişir. Ana gider borularında tıkanıklık açmak daire içine göre daha zordur. Ana gider borularda tıkanma genelde tesisatın yanlış çekilmesinden ortaya çıkar. Bu yüzden tesisatlarınızı inşaat zamanında çektirirken olabildiği kadar geniş çapta çektirin ki tıkanmasın. Atık su borusunun suyu çekildikten sonra tıkanıklık açma işlemi bitmiş sayılmaz. Sonrasında ne yapıyoruz işte firmamızın farkı orada belli oluyor, atık su borusuna kamera gönderiyoruz ve tıkanık tam anlamıyla çözülmüş mü kontrol ediyoruz. Ya açılmadıysa o zaman ne yapıyoruz? Yüzeye sinyal gönderen kamerayla sıkıntılı yerin resmini çekeriz. Kamera problemli yere geldiği zaman sinyal göndermesi için komut verilir. Yüzeyden bu sinyali bularak tıkalı bölüm nereye denk geldiği bulunur ve onarım için ne gerekiyorsa yapılır. Gider borusundan nokta atışı sağlayan tespit makinesini sadece büyük firmalar kullanmaktadırlar.atık su gider tıkanıklığı
Tıkalı Gider Açma Teknolojileri
Tuvalet tıkanıklığı açma kendi yöntemlerinizle zorlu, yorucu, sağlıksız ve hatta çoğu zaman başarısız olabilir. Tıkanmış tuvalet açma konusunda size tüm teknolojik imkanları sunan nadir firmalardan biriyiz. İşinin ehli olan ustalarımız tuvalet atık su gideri borularında tıkanmaya sebebiyet veren maddeleri keşfedip tuvalet tıkanıklığı açma robotuyla olaya müdahale ederler. Kanalizasyon borularının rögar çukuruna dökülene kadar izlediği boru mesafesi kısa olması gereklidir. Bulaşıkları yıkarken su ile birlikte giden yağlar gider boruların tıkanmasına sebep olur. Gider borunuz tıkandığında lavabo tıkanıklığı açma servisinden yararlanabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı açma konusunda teknolojik gelişmeleri sürekli yakından takip eden bir firma olarak tıkalı giderleri tıkanıklık açma makinesi ile tıkalı klozet giderlerini açmaktayız. Tıkalı tuvalet gideri açma servisimiz kamera ile tıkanıklık olan gideri görüntüleyerek cihaz yardımıyla tıkanıklığı tespit ettiği noktaya makineyi salarak tıkanıklık açma işlemini gerçekleştirirler.
Nasıl ki bir vücudunuzla ilgili bir problem yaşadığınızda doktorunuz sizden ultrason, film, röntgen gibi hastalığınızın teşhisini koymak için aşmalardan geçmenizi istiyorsa ustalarımızda aynı şekilde işinin doktoru olarak yani kamera ile görüntüleme yaparak tıkanmış klozet giderlerini açmaktadırlar.
Müşteri memnuniyetine öncelik veren firma olarak ustalarımız eve girdiği andan itibaren sizin probleminizi kendi sorunuymuş gibi algılayarak tıkalı olan gideri kameralı cihazlarla açarlar.
Firmamızın Gider Tıkanmaları ile Alakalı Vermiş Olduğu Hizmetler
  • Gider borusu içini görüntüleme
  • Tuvalet gideri açma
  • Lavabo tıkanıklığı açma
  • Bina atık su ana giderleri görüntüleme ve açma
  • Atık su borusu tıkanıklığı
  • Rogar yeri bulma