Pimaş açma daha öncelerde demir çubuklar,manuel sipraller ile açılmaya çalışılıyordu eğer açılırsa şanslısınız demektir.Pimaş açma işlemi başarız olunduğu durumlarda eviniz inşaat haline girer seramikleriniz ve fayanslarınız kırılır yaşam düzeniniz biraz bozulurdu.Firamız teknoloji ilerledikçe envanterine teknolojik cihazları dahil ederek İzmir ve Tüm Egede su tesisatı sektöründe hizmet vermektedir.Pimaş tıkanıklığı açma robotlu cihazlar ile çok kısa sürede hiçbir yeri kırıp dökmeye gerek kalmadan hatta ortalığı kirletmeden firmamız tarafından pimaş açma işlemi yapılmaktadır.

MUTFAK PİMAŞI NEDEN TIKANIR VE NASIL AÇILIR ?

Mutfak pimaşı tıkanıklığı borularda biriken atıklardan dolayı meydana gelir.Bu tıkanıklıkların açılması firmamız tarafından garantili olarak yapılmaktadır.Teknolojik cihazlar ile günümüzde açılımı sağlanmaktadır.

*Mutfak pimaşlarına dökülen yağlar

*Mutfak giderlerinde yıkanan meyve ve sebzelerin toprakları veya soyulan kabukları

*Mutfakta bulunan Çamaşır veya bulaşık makinasının detarjan ve kıyafet tüyleri

*Üst katlardan pimaşlara dökülen yağlar ve tıkanıklığa sebep verecek cisimler

pimaç açma,mutfak tıkanıklığı açma
pimaç açma,mutfak tıkanıklığı açma

 

Pimaş, küvetle kanalizasyon arasındaki boru hattıdır. Bu boruların tıkanmasının nedeni ise genellikle iyi bir şekilde döşenmemesinden kaynaklanmaktadır. Burada oluşan tıkanıklıklar sağlık açısından sıkıntı oluşturmaktadır.

Hem de su baskınlarına neden olabilmektedir. Bunun olmaması için de bireylerin dikkatli olması gerekir. Yaşanan küçük tıkanıklıklarda dahi firmalardan yardım alınmalıdır. Pimaş açma konusunda garanti veren, güvenilir ve profesyonel bir çalışma sunan firma ile çalışmak sağlıklı olacaktır. Ayrıca eskiden olduğu gibi zor yapılmamaktadır. Sorun kısa sürede çözülmektedir. Tıkanıklığın neden olduğuna bakılarak sonrası için de yardım edilmektedir.

Pimaş tıkanıklığı önemsenmezse ciddi sorunlara neden olabilir. Çözüm bulunmadığında hem evde kötü koku ortaya çıkar hem de bu borulardan gelebilecek bakteriler sağlığınızı ciddi boyutta etkiler. Bu nedenle hemen çözülmesi gerekir.

Pimaş açma için gelen personeller tıkanmanın neden kaynaklandığını, kireçlenme olup olmamasını, yıpranma olup olmamasını araştırmalıdırlar ve buna uygun bir şekilde açma işlemi uygulamalıdırlar. Eğer profesyonel bir yerden hizmet almazsanız. Küvetiniz kırılmak zorunda kalabilir. Bunun olmaması için son teknoloji cihazların kullanılması gerekir.