Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları

bir çok etkene göre değişiklik göstermektedir. Örneğin, bodrum katlarda tıkanıklık açmak bir hayli zordur; çünkü binanın tüm gider boruları bodrum kata inerek zeminden ortalama 10 metre yatay şekilde binanın temel betonunun içinden kaldırımdaki rögar’a kadar ilerler, bu yataydan döşenen bina ana
gider borusuna %2 eğim verilmesi gerekir

Tıkanıklık Açma Fiyatları Neye Göre Değişir?

  • Dairenin bulunduğu kat (Bodrum kat, üst kat)
  • Gider borusunun cinsi (Künk, pimaş, pik)
  • Bireysel hat veya ana hat olması
  • Bina içi veya bina dışı tıkanıklık olması
Ayrıca yapı türü, meskenlerde tripleks gibi farklı ev türleri için fiyat değişiklikleri söz konusu olabilir.Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları
Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları yukarda belirtilen şartlara göre belirlenir. Ayrıca çok az firmada bulunan bilgisayar destekli kameralı görüntüleme cihazı ile tuvalet boruları görüntülenerek ayrıntılı olarak incelenir. Gider açma fiyatları hakkında net bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Klozet Tıkanıklığı Açma Fiyatları
Klozet tıkanıklığı açma fiyatları ile tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları arasında pek fark yoktur. Tuvalet tıkanıklığında olduğu gibi bodrum katta veya üst katta olması fiyatlandırma konusunda etkili bir unsurdur.
Klozet tıkanıklığında, tıkanıklığı açmak için, klozet taşı yerinden sökülür ve cihazla tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilir. Tıkanıklık açma işlemi bittikten sonra taş tekrar yerine monte edilir.
Pimaş Tıkanıklığı Açma Fiyatları
Pimaş tıkanıklığı açma fiyatları, pimaşın lavaboya mı ait olduğu veya tuvalete mi ait olduğu fiyatı belirleyen unsurlardandır. Ayrıca tıkalı olan pimaş borusu, bina ana hattı ise pimaş açma fiyatları değişlik gösterir.
Tıkalı olan pimaş bodrum kattaysa, tıkanıklığı açmak daha zor işlemler gerektirir, bu nedenle tıkalı boru açma fiyatları normal dairelere göre değişiklik arz eder. Genelde bodrum katta bulunan pimaş, binanın bütün giderlerinin buluştuğu kısım olur. Ana hatta meydana gelen bir tıkanıklıkta, bodrum kattaki dairenin giderlerinde taşma yapar bu durumda ana hat tıkanıklığını açmak gereklidir ve bu işlem daha uğraştırıcı olduğu için normal daireye göre fiyat değişikliği söz konusu olur. izmir tuvalet tıkanıklığı açma,izmir lavabo tıkanıklığı açma,tuvalet tıkanıklığı açma,lavabo tıkanıklığı açma,klozet tıkanıklığı açma izmir,tıkanıklık açma fiyatları izmir,tuvalet tıkanıklığı fiyatları,izmir lavabo tıkanıklık açma
pimaç açma,mutfak tıkanıklığı açma
pimaç açma,mutfak tıkanıklığı açma,tıkanıklık açma,Tıkanıklık Açma Fiyatları
Banyo lavabosu ise:
Lavabo altındaki sifon çıkarılarak, gidere gönderilen cihazla tıkanıklık açılır. Ve bu işlemin fiyatı standarttır.
Mutfak lavabosu ise:
Genelde mutfak lavabosu tıkanıklığına atık yağlar sebep olur ve banyo lavabosundan farklı olarak boru içinde yağlanma oluşur. Borunun tıkanmasına sebep olan yağlardan temizlenmesi gerekir. Yağlar zamanla katılaşarak sert bir cisim halini alır, artık kimyasal ürünler bu durumda işe yaramaz. Robot cihazlar ile yağlanmadan veya farklı sebeplerden dolayı tıkanan lavabo giderlerini açıyoruz.
Robotla lavabo tıkanıklığı açmak fiyatlarını net öğrenmek için, müşteri temsilcimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Logar Temizleme Fiyatları
Logar temizleme fiyatları ile mazgal, rögar ve kameralı kanal açma fiyatları arasında farklılıklar vardır. Ayrıca logar hattının uzunluğu da fiyatı belirleyen nedenlerden biridir.
Müşteri temsilcimizi arayarak, ayrıntılı verilen bilgiden sonra müşteri temsilcimiz logar temizleme fiyatları hakkında net bilgi verir.
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Sektörde çok sayıda tesisat firması bulunmaktadır ve hemen hepsi de kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma hizmetini verdiğini ifade etmektedir.
Kameralı Cihazları Olup Olmadığını Sorun
Kameralı cihazlar ile pimaş boruları görüntülenir, buradaki görüntülemenin esas amacı, hattın içerisinde farklı bir sorun varmı, tam olarak açılmış mı, eğimle ilgili sıkıntı var mı, hattın içi temiz mi temizse de daha sonra tıkandığında illaki birşeyler kaçırılmış veya atılmış mı görüntülenerek tespiti yapılmalıdır. Bu tür kameralı görüntüleme cihazlarının ortalama fiyatları 15 bin dolardan başlar 30 bin dolara kadar çıkmaktadır. Bu tür şahısların profesyonel kameralı görüntüleme cihazları olmadığından tıkanıklığı, sizin de kendi başınıza pompa yardımıyla açabileceğiniz şekilde ki basit ve kesin çözümü olamayan yöntemleri denerler.
aksi takdirde kullanıma bağlı olarak kısa süre içersinde tuvalet tıkanıklığı olmaktadır.
izmir tuvalet tıkanıklığı açma,izmir lavabo tıkanıklığı açma,tuvalet tıkanıklığı açma,lavabo tıkanıklığı açma,klozet tıkanıklığı açma izmir,tıkanıklık açma fiyatları izmir,tuvalet tıkanıklığı fiyatları,izmirlavabo tıkanıklık açma

Pimaş Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Pimaş Tıkanıklığı Açma Fiyatları, tıkanıklık çabalarınız sonucu açılmıyorsa ve daha fazla taşma yapıyorsa, bizi aramalısınız, dere tesisat İzmir’ in tüm noktalarına servis sağlamaktadır. Bunun sebebi logarınızın tıkanmış olmasıdır, bina logarı tıkalı olduğunda geri taşma yapar yada 3. kattaki bir dairede oturuyorsanız, 4. kattaki komşunuz mutfak veya tuvaleti kullandığında sizde taşma yapıyor ise bina ortak kullanım pimaşlarınızın tıkalı olduğu anlaşılır.Tuvaletler taşma yaparken aynı şekilde lavabo giderlerinden, duş giderlerinden ve yer süzgeçlerinden taşma yapabilir, hepsi tek bir gider kanalına bağlı olduğu için herhangi bir gider kanalı tıkanıklığında hepsi birden taşma yapabilir.

Lavabo, klozet tıkanıklığında; ağır kimyasal maddeler çözüm sağlıyor olsada zamanla plastik olan pimaşlarınızın erimesine ve zaman içinde su kaçağına neden olacaktır.

Islak mendil, tuvalet kokusu, kalitesiz tuvalet kağıtları, çocuk oyuncağı, temizlik bezi, kadın pedi ve çocuk bezi tuvalet tıkanmasının başlıca sebepleridir. Hatalı tesisata ek olarak zaman içinde kullanım yoğunluğuna bağlı pimaşlarda oluşan asitlerde tuvalet tıkanıklığına yol açmaktadır.

Kirli bulaşıklardaki yoğun yağ ve yemek artıkları lavabo tıkanmasında rol oynamaktadır, zamanla yağlar pimaş çevresinde katılaşma yapar ve borunun iç çapını küçültür. Dönemsel kullanılan kimyasal lavabo açıcılar çözüm olsada tam tıkalı lavabo giderleri için artık çok geçtir tıkanıklık sonrası biriken suda çözünen kimyasal lavabo açıcılar fayda sağlamamaktadır.

Karşılaştığımız sorunlardan bir diğeri ise yapıların inşa esnasında iken tüm kirli su giderlerinin tek bir ana pimaşta toplanmasıdır. Özellikle daire sayısı yüksek binalarda yoğun kullanım sonucu erken tıkanma veya hattın yoğunluğu taşımaması sonucu alt dairelere taşma yapması büyük oranda artmaktadır.izmir tuvalet tıkanıklığı açma,izmir lavabo tıkanıklığı açma,tuvalet tıkanıklığı açma,lavabo tıkanıklığı açma,klozet tıkanıklığı açma izmir,tıkanıklık açma fiyatları izmir,tuvalet tıkanıklığı fiyatları,izmirlavabo tıkanıklık açma

 

İnstagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz.