Kamera ile su sızıntısını bulan firma izmir Evinizde birden bire su sızıntısı oluşabilir. Aşağı komşudan şikayet gelince durumun farkına varırsınız. Genelde su kaçağı olduğu zaman, durumu kaçak olan daire değil de bir altındaki daire fark eder çünkü su genelde yüzeye çıkmaz daima alta iner. Alta inen suyu fark eden komşunuz sizi ikaz eder. Siz de su sızıntısının varlığından böylece haberdar olursunuz. Hemen su sızıntısını gidermek için kolları sıvarsınız ancak suyun nereden geldiği belli olmadığı için, o bölgenin tamamının kırılmasının gerektiğini fark edersiniz. Alt kata inen su sızıntısını en az hasarla nasıl atlatırım diyerek düşünmeye başladığınızda internet üzerinden girerek firmamız Dere Tesisatı bulmanız yeterlidir. Bizi aradığınız zaman telefondan kaydınızı alan ekibimiz, sahada size en yakın bölgede bulunan uzman su sızıntısı tespiti yapan tesisatçı arkadaşlarımızı yönlendirirler. Uzman ekibimiz size ulaştığı andan itibaren içiniz rahat olabilir. Çünkü son teknoloji ürünü donanımlarımızla tüm daireniz baştan aşağı taranıyor. Detaylı bir incelemenin sonucunda kaçağın yeri tam olarak tespit ediliyor. Temiz su tesisatındaki su kaçaklarında nokta atışı yapılabiliyor. Su sızıntısı tespiti yapılan noktadan bir ya da iki karo kırılarak hemen tesisat onarımını da yapabiliyoruz. Her türlü takım malzemeyi yanında barındıran uzman personelimiz, ufak bir boru kaynağı için usta arama çilesinden sizleri kurtarıyor. Onarımın yapımından sonra, başka herhangi bir kaçak var mı tereddüdüne son vermek için tekrar sistem test edilir ve işlem sona ermiş olur. Su sızıntı tespiti yapan firmaların size vermesi gereken en büyük destek garantidir. Gelen firma işini bitirdikten 2-3 gün sonra alt kata damlayan su kesilmemiş ise tekrar arayıp muhatap bulabilmelisiniz. Size vereceği hizmetin bu şekilde olmaması halinde, her gelen tesisatçı ıslak bir yer bularak tamir ettim diyebilir. Önemli olan nokta aşağıya sızan suyu kesmektir. Firmamız su kesilmediği takdirde, kesilene kadar ücretsiz su sızıntısı tespiti işlemi yapar. Bu da bizi tercih etmenizi sağlayacak en büyük etkendir.

su sızıntısı tespiti,su kaçağı tespiti,su kaçağı,kaçak su tespiti,su tesisatçısı,tesisatçı

 Dere Tesisat, su sızıntısını kamerayla bulan tesisatçı firma olarak hizmet vermektedir. Su sızıntısının tespiti için kullanılan cihazlar üç çeşittir.

  1. Kanal görüntüleme kamerası
  2. Termal kamera
  3. Akustik dinleme cihazı

Firmamız bilgisayarlı su sızıntısı bulma işlemlerinde ilk olarak dinleme cihazı kullanarak su sızıntısının yerini bulmaya çalışır. Termal kamera bu noktada devreye girer. Temiz su tesisatındaki kaçağı gösteren termal kamera ekranındaki renklerle kaçağın sıcak su hattından mı soğuk su hattından mı olduğunu bize gösterebilir. Fakat pis su borularında kaçak var ise bunun için kanal görüntüleme kamerasıyla su kaçağı bulma işlemi yapılması gerekir. Evimde su sızıntısı var diyorsanız, sorunun kaynağını aramak için boş yere uğraşmayın. Su kaçaklarını cihazla tespit eden tesisatçı çağırarak probleminize son verebilirsiniz.

Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçakları Tespiti

Gelişmiş kulaklık, hassas dinleme mikrofunu, analiz edebilen bilgisayarlı sistemi ve diğer aparatları ile su kaçağı olduğu düşünülen bölgede dinleme yapılır, değerlerin en yüksek olduğu nokta tespit edilir ve bu bölge üzerinde yoğunlaşılır. Özellikle gözle görünmeyen kaçaklar için kullanılır. Gereksiz yere kırmadan dökmeden, zahmetsizce çözüm sağlar.Akustik dinleme cihazı ile zaman ve maliyet açısından diğer sistemlere göre çok daha iyi sonuçlar elde edilir. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda rahatlıkla su kaçağı tespiti yapılabilir.

Termal Kamera İle Su Kaçağı,Su Sızıntıları,Kalorifer Kaçağı Tespiti

Termal kamera ısıya duyarlı bir sistemdir. Kameranın görüş açısındaki ısı farklılıklarını analiz eder. Gözle görünmeyen kaçaklar için kullanılan bir sistemdir, rutubeti ve nemi net olarak görmemizi sağlar. Üzerinde yoğunlaşılıcak alan küçülmüş olur ve çok daha iyi noktasal tespit yapılır. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Sıcak su, soğuk su ve kalorifer peteği tıkanıklıklarını görüntülemede en etkili yöntemdir.Firmamızda tesisat bar kontrol sistemi, dinleme sistemi, görüntüleme sistemi ve bunun yanında termal görüntüleme sistemlerini kullanarak su kaçağı tespiti  için hizmet vermektedir. Gerekli eğitimleri almış olan ustalarımız cihazları yerinde ve zamanında kullanarak kısa sürede sorunu çözmektedirler. Cihaz kullanımı sayesinde gereksiz kırılmalara yol açmadığımız için değerli müşterilerimize de masraf çıkartmamış olmaktayız. Ayrıca firma olarak düşük fiyatlı hizmet vererek de değerli müşterilerimizin fazla bütçe ayırmasının önüne geçiyoruz. Sorun çözümünden sonra ödeme yapılınca faturanızı size vererek işlerimizi yasal olarak yaptığımızı sizlere kanıtlamış olmaktayız. Numaralarımızdan firmamıza ulaşarak randevu oluşturmanız halinde, firmamıza ait servislerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Su Kaçağı Tespiti Kameralı Tıkanıklık Açma İzmir,Evinizde ve işyerleriniz deki su kaçağı veya tuvalet ve lavabolardaki tıkanıklıkları kırmadan açıyoruz.Su sızıntısı tespiti  Su kaçakları nızın sebebi ne olursa olsun Firmamız Sebebini bilemediğiniz su sızıntılarını,duvarlarda oluşan kabarma ve rutubet lenmeleri,bir üst kattan damlayan su akıntılarının yerlerini bilemiyorsanız ve evinizi kırp dökmeden korkuyorsanız, Firmamız 10 yıldır Elektronik cihazlar ile su kaçağı,su sızıntısı tespiti,kameralı tıkanıklık açma ve makina lı petek temizleme hizmeti vermektedir

 

cihazla su kaçağı tespiti,izmir su kaçağı tespiti,söke su kaçağı tespiti,kırmadan su kaçağı tespiti,karabağlar su kaçağı tespiti,izmir su tesisatı,su kaçakları tespiti,izmir sıhhi tesisat,izmir su kaçağı,izmir su tesisatçısı,pratik tesisat,sıhhi tesisat,su tesisatçısı,izmirsu tesisat,izmir su tesisatı,izmir su tesisatçısı,izmir,izmir sıhhi tesisat,izmir su kaçağı,su kaçağı tespit cihazı fiyatı,su kaçağı tespiti,cihazla su kaçağı tespiti,su kaçağı bulma hizmeti,su kaçağı uzmanı,su kaçağı, su kaçakları,su kaçağı nasıl bulunur,su tesisatı kaçak bulma,su kaçağısu kaçağı tespit cihazı,patlak boru tespit makinası,su sızıntıları,izmir tesisatçı,su tesisatı,su tesisatçısı,su kaçağı,su tesisat,izmir sıhhi tesisat,izmir su kaçağı,izmir tesisatçı,su tesisatı,su tesisatçısı,su kaçağı,su tesisat,izmir sıhhi tesisat,izmir su kaçağı,izmir tesisatçı,su tesisatı,su tesisatçısı,su kaçağı,su tesisat,izmir sıhhi tesisat,izmir su kaçağı,izmir su kaçakları onarımı,bilgisayarlı su kaçağı tespiti,izmir ege-noktasal tespit,su kaçağı bulma,izmir tesisat merkezi,su kaçak tespit,izmir su kaçağı,kırmadan su kaçağı tespiti izmir,cihazla su kaçağı tespiti,izmir su kaçağı tespiti,söke su kaçağı tespiti,kırmadan su kaçağı,tespiti,karabağlar su kaçağı tespiti,izmir su tesisatı,su kaçakları tespiti,izmir sıhhi tesisat – izmir su kaçağı,izmir su tesisatçısı – pratik tesisat sıhhi tesisat su tesisatçısı,izmir su tesisat,izmir su tesisatı,izmir su tesisatçısı,izmir,izmir sıhhi tesisat,izmir su kaçağı,su kaçağı tespit cihazı fiyatı,su kaçağı tespiti,cihazla su kaçağı tespiti,su kaçağı bulma hizmeti,su kaçağı uzmanı,su kaçağı, su kaçakları,su kaçağı nasıl bulunur,su tesisatı kaçak bulma,su kaçağı,su kaçağı tespit cihazı,patlak boru tespit makinası,su sızıntıları,izmir tesisatçı,su tesisatı,su tesisatçısı,su kaçağı,su tesisat,izmir sıhhi tesisat,izmir su kaçağı,izmir tesisatçı,su tesisatı,su tesisatçısı,su kaçağı,su tesisat,izmir sıhhi tesisat,izmir su kaçağı,izmir tesisatçı,su tesisatı,su tesisatçısı,su kaçağı,su tesisat,izmir sıhhi tesisat,izmir su kaçağı,aliağa su kaçağı tespiti,balcova su kaçağı tespiti,bayındır su kaçağı tespiti,bayraklı su kaçağı tespiti,bergama su kaçağı tespiti, beydag su kaçağı tespiti bornova su kaçağı tespiti, buca su kaçağı tespiti, çeşme su kaçağı tespiti, çiğli su kaçağı tespiti,dikili su kaçağı tespiti, foça su kaçağı tespiti,gaziemir su kaçağı tespiti,güzelbahçe su kaçağı tespiti,karabağlar su kaçağı tespiti,karaburun su kaçağı tespiti, karşıyaka su kaçağı tespiti,kemalpaşa su kaçağı tespiti,kınık su kaçağı tespiti,kiraz su kaçağı tespiti,konak su kaçağı tespiti, menderes su kaçağı tespiti,menemen su kaçağı tespiti,narlıdere su kaçağı tespiti, ödemis su kaçağı tespiti,seferihisar su kaçağı tespiti,selçuk su kaçağı tespiti,tire su kaçağı tespiti,torbalı su kaçağı tespiti,urla su kaçağı Tespiti,buca su kaçağı tespiti,karşıyaka su kaçağı tespiti,alsancaksu kaçağı tespiti,çankaya su kaçağı tespiti,urla kalorifer temizliği