Tıkanan atık su boruları genellikle boruya kaçırılan veya atılan cisimlerden kaynaklıdır.Bunun dışında tıkalı boru açma servislerimiz kameral ile hizmet vermekte ve bu kameralar ile tesisata bir sorun olup olmadığı da görüntülenir.İnşaat zamanı ustaların pimaş borulara eyim bir başka değişle akıntı vermemesi durumndada boru zamanla tıkanmaktadır.Bu tıkanmalar pimaş borunun ileri ki metrelerinde ise evde uygulayacağınız yöntemler ile çözmeniz çok zordur ve profesyonel destek almanız gerekmektedir.Firmamız tıkalı boru açma hizmetinde teknolojin güzelliklerini kullanır ve robotlu kılavuzlar ve kameralı sistemler ile kırmadan dökmeden tıkanıklık sorununu kısa sürede çözüme kavuşturur.

Tıkalı boru açma işleminde yüksek basınçlı su kullanılmıyor. Robot makineler kullanılıyor, kanal açma robotları suyun akışını engelleyen yabancı maddeleri parçalıyor ve pis suyun kanalizasyona gitmesini sağlıyor. Günümüz koşullarında tıkalı boruların açılması sorun olmaktan çıkıyor. Firmamız son teknoloji ile üretilen modern cihazlar ve deneyimli ekipler aracılığı ile müşterilerinin tüm başvurularını profesyonel bir bakış açısı ile değerlendiriyor ve en uygun çözümü sunuyor.

Tıkalı Boru Açma Servisi

Tıkalı boru açma servisi hizmeti veren firmalarda mutlaka kameralı sistem olmalıdır.Bu sistemin olmaması halinde tıkalı olan borunun neden tıkandığı, tekrar tıkanma riskinin olup olmadığını ve en önemlisi tesisatın yapım aşamasında yapılan hatalardan dolayı mı tıkanıyor bu önemli üç soruyu cevaplamak için kameralı sistem gereklidir.Firmamız kameralı sistemi uzun yıllardır kullanmaktadır ve bir çok tıkalı boru açma hizmeti vermiştir.Tıkalı borular evinizin mutfak, banyo gibi kısımlarında oluşabilecek sorunlar olduğu için boru tıkanıklığı açma işleminde kırmadan yapılan tespitler ve yine kırmadan yapılacak işlemlerle tıkanıklığı gidermek önemlidir. Profesyonel ekibimiz son teknolojiye uygun kameralı cihazlarla tıkanıklığı tespit ediyor, yine kırmadan bu tıkanıklığı gideriyoruz.

Kamerlı Tıkalı boru Açma Servisi Çağırmanın Faydaları Nelerdir?

Kameralı bir servis çağırdığınızda tıkanıklığın olduğu bölgenin kaç metrede olduğunu da görmektesiniz. Üst kısımda ki fotoğrafta görüldüğü gibi kameralı tesisat servisi endeskopi yapar gibi tesisatınızı kontrol etmektedir.Kameralı cihazlarla yapılan işlemler uygulama süresini kısaltacak, evinizde oluşabilecek hasarı engellemeye yardımcı olacaktır. Banyo ve mutfak gibi alanlarda oluşabilecek kırma işlemlerinde ortaya çıkacak maliyeti de azaltacaktır. Tesisatınıza, banyo, mutfak ya da evinizde boruların bulunduğu bölümlerdeki fayans, mermer ya da duvarlarınıza hasar verilmemesi hem mali hem de evinizin dizaynı anlamında önemlidir. Bu nedenle yapılacak işlemlerde azami hassasiyet sektör çalışmalarında önem kazanır.