Kanal Görüntüleme

Tıkanmış veya çevresel etkenlerden kullanılamaz hale gelen kanalların robot yardımı ile görüntülenmesi , teknolojik yöntemlerle tıkanıklığın veya  arızanın giderilmesine kanal görüntüleme denir.

Kanal Hattı Yer Tespiti Logar Yeri Bulma

Başta İzmir Kuşadası Manisa olmak üzere  Binanız ve çevresinde yerini bilmediğiniz rögar ,Pis su hattı tespitini özel kameralı sistemler ve dedektörler sayesinde yapıyoruz. Bu sayede çok kısa bir zaman içerinde kayıp tıkanan logar ve Gider Hattları bulunmuş oluyor. Zemininizde gereksiz kırılmamış olur, hem zamandan hemde maddiyattan  tasarruf etmiş olursunuz. Nerede olduğunu bilemediğiniz bina veya iş yeri rögar, Kanal hatlarını kamera ve detektörler sayesinde buluyoruz. Rögarın yerini hiçbir kırılma, kazma işlemi olmadan kesin olarak tespit edebiliyoruz. Üzeri her ne ile kapalı olursa olsun, derinliği 3 metreye kadar bulunabilir. Firmamız sektöründe lider bakış acısı ile yenilikçi ve teknoloji yakinen takip ederek her türlü ekipmana sahip firmalar arasında yer almaktadır. Tuvalet gideri, lavabo gideri, mutfak gideri tıkanıklığı, her türlü boru tıkanmaları ve bu boruların görüntüleme sistemleri ile görüntülenmeleri işlemlerini tek kalemde yaparak, sorunuzu en kısa sürede çözüyoruz.

Su tesisat işlerinde aranılan özellik, evi inşaat sahasın çevirmeden profesyonel yöntemlerle, tıkanıklığın açılmasıdır. Tıkanıklığın açılması işlemlerinde, aradığınız başarıyı elde etmek istiyorsanız, işin profesyonellerini tercih edin. Başarılı ve etkili yöntemlerle hızlı bir şekilde tamir işlemi gerçekleşmektedir. Aradığınız andan itibaren en kısa zamanda adresinize gelen ekiplerimiz, hayatınızın normal akışta devam etmesi için, logar yeri bulma işleminde, son çıkan cihazları kullanmaktadır. Cihaz tamir ve bakım işlerinde başarılı sonuçlar elde eden firmamız, en iyi çalışma sistemini, sizler için tercih etmektedir. İşi bilmeyen kişilere logar tamiri yaptırmak, başarılı bir çalışma getirmez. Gereksiz kırılan borular ve ileride yeniden oluşacak arızalar, büyük zarara uğramanıza neden olur. Büyük arızalara neden olmaması için, yapılacak en iyi şey, logar yeri bulma konusunda uzman olan firmamızın tercih edilmesidir. Açma işleminde güncel olan tamir ve bakım hizmeti takip edilmektedir. İşi ehline vermek, başarıyı beraberinde getirecektir.

kanal görüntüleme
kanal görüntüleme,kanalizasyon görüntüleme

Kameralı kanal görüntüleme işlemini yapan firmamız, kanal görüntüleme cihazı sayesinde kanal içindeki bütün tesisat sorunlarını tespit etmektedir. Üstelik firmamız kameralı kanal görüntüleme yaptığı sırada hiçbir yere zarar vermemektedir.

Kanalizasyon Görüntüleme

Kanalizasyon görüntüleme işleminin amacı kanalizasyonda fark edilmeyen sorunları tespit etmektir. Kanalizasyon borusunda ve kanalizasyon kuyusunda birçok sorun meydana gelebilmektedir.

Çok katlı binaların bazılarında kendilerine ait kanalizasyon kuyusu bulunur. Bu durum, belediyenin kanalizasyon kuyusunun uzak olduğu yerlerde geçerlidir. Binaların kanalizasyon kuyularının sorumluluğu bina yönetimlerine aittir. Bina yönetimleri kanalizasyon borularının ve kanalizasyon kuyularının bakımlarını düzenli olarak yaptırmaları gerekir. Bakımı yapılmayan kanalizasyonlarda belli başlı sorunlar meydana gelir.

Kanalizasyon sistemlerinde en dikkat çekici sorunlar; kanalizasyon borusunun çökmesi ve ya kanalizasyon kuyusunun dolmasıdır. Bu gibi sorunların tespiti kanal görüntüleme cihazı ile mümkündür

Pimaş Görüntüleme

Pimaş görüntüleme işlemi, günümüzdeki tesisat sorunlarının çözümünde yapılması gereken önemli bir çalışmadır. Çünkü pimaş tıkanıklığı olsun, pimaş borusundaki su kaçağı olsun, pimaş borusunun yetersiz eğimi olsun veya pimaş borusundaki yağlanma olsun hepsinin tespit edilebilmesi ancak ve ancak pimaş görüntüleme sayesinde mümkündür.

Tıkanıklık açma çalışmalarında kanal görüntüleme makinası ile pimaş görüntüleme işlemi yapılarak, pimaş borusunun tıkanıklığına sebep olan sorun tespit edilir. Sorun tespit edildikten sonra tıkanıklık açma çalışmaları yapılır.

Ayrıca tıkanıklık açma çalışmaları tamamlandıktan sonra tekrardan pimaş görüntüleme işlemi yapılır. Tıkanıklık açıldıktan sonra pimaş görüntüleme sayesinde, pimaş borusundaki farklı sorunlar tespit edilir.

Pimaş görüntüleme sayesinde pimaş borusunun eğimi kontrol edilebilir. Eğimi yetersiz olan pimaş borularında su akışı olmadığı için veya az olduğu için sık sık tıkanıklık yaşanır. Pimaş görüntüleme ile bu sorun tespit edilip onarım çalışmaları yapılır.

Logar yeri bulma hizmetinde, kullanılan malzemeler ve tercih edilen elemanlar, Logar Yeri Bulma kategorisinde, işin daha hızlı ve seri bir şekilde bitirilmesi içindir. Logar temizleme hizmetinde, öncelikle tercih edilen yöntem, kameralı yöntemdir. Su kaçakları ve tesisat tamir, bakım işlemlerinde de uzman olan ekiplerimiz, Logar yerinin tespit edilmesinden sonra, yapılacak en iyi iş, bu tespit edilen yerin zarar vermeden açılmasıdır.izmir kanal görüntüleme,çeşme kanal görüntüleme,urla kanal görüntüleme,güzelbahçe kanal görüntüleme,yelki kanal görüntüleme,seferihisar kanal görüntüleme,ürkmez kanal görüntüleme,gümüldür kanal görüntüleme,sarnıç kanal görüntüleme,gaziemir kanal görüntüleme,buca kanal görüntüleme,buca kooparatif kanal görüntüleme,karabağlar kanal görüntüleme,konak kanal görüntüleme,alsancak kanal görüntüleme,üçyol kanal görüntüleme,hatay kanal görüntüleme