Kırmadan pimaş açma

Kırmadan pimaş açma konusunda uzman,yetkili ve garantili iş yapan firmalar hizmet veriyor.  Pimaş boru aslında PVC boru olarak geçer ve gider tesisatı için kullanılır.  İyi markaları tercih etmek önemlidir.  Toprağın ya da betonun altında dayanıklı ve çürümemesi gerekir.  Fakat  eski bir şehirde maalesef binalar ve tesisatlarda eskidir.  Kırmadan pimaş açma konusundan önce her yıl bir kez bakım için uzmanları davet etmelisiniz .  Gereksiz sızıntıların önüne geçmiş olursunuz.  PVC denilen bu borular, tuvalet, banyo, mutfak pimaş borularından kanazilasyon hattına gider.

Firmamız Dere Tesisat Kırmadan pimaş açma konusunda uzman ekipler ilk aşamada kamera ile görüntüleme yaparlar.  Üstün teknolojik cihazlar, kameralı ve su geçirmez cihazlardır.  Özellikle pimaş boru dedektörü cihazı ise tesisatta kırık veya çatlak olan bölgenin noktasal yerini tespit etmek için kullanılır.

Kırmadan mutfak tıkanıklığı açma

Firmamız Kırmadan mutfak tıkanıklığı açma işlemlerinde en önemli almanız gereken karar. Doğru tesisat ustasına ulaşmanızdır.  Özellikle İzmir gibi büyük kentlerde sık sık bu tarz problemleri sorunusuz çözerek uzmanlaşan ustalarımız var.  Ancak tecrübenin yanı sıra teknolojik aletleri kullanmaları da oldukça kısa sürede sorunu çözmek adına önemlidir.

Bilgisayarlı kameralı sistemler günümüzde kırma dökme yapmadan tıkanıklık açma işlemlerini sağlıyor.  Ve bu gerçekten büyük kolaylık Hayatınızı kolaylaştırıyor.  Daha az kirlenme, hızlı çözüm ve maddi olarak uygun fiyatlar ile çözümler. Tıkanıklıklar konusunda uygun fiyatlı çözümler sunabilmek için teknolojiyi kullanan şirketler tercih ediliyor.

kırmadan pimaş açma
kırmadan pimaş açma, tıkanıklık açma

Robotlu klavuzlar ve kanalizasyon görüntüleme kameraları ile sorunları gören cihazlar ile tespit edilen tıkanıklığa müdahale edilir. Bazen tıkanıklık tesisatınızda değil genel kanazilasyon borularından da kaynaklı olabilir. Hatalı kullanımlar sebebi ile çok sık tıkanan pimaş borular maalesef zemin katta oturan kişilere çok büyük zorluklar çıkarabiliyor.

Bu çağda kırma dökme yapmadan teknolojik ekipmanlar ile çözümlere sahip olduğumuz için gerçekten çok şanslıyız. Kırmadan pimaş açma işlemi özel robot cihazlar ile hızlı ve kaliteli şekilde çözümlenebiliyor. Tecrübeli ustalarımızın elinde tıkanan pimaşlarınız kolaylıkla açılabiliyor.

 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz                                             için bizlere 0535 034 64 29 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.