Su Kaçağı Tamiri

İzmir ili Konak ilçesinde ikamet eden siz değerli müşterilerimiz su kaçağı tamiri su kaçağı onarımını kırıp dökmeden onarıyoruz onarım kimyasalları ile kırmadan onarım için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Oturduğunuz binada, evinizde ya da iş yerinizde su kaçağı gibi önemli bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda paniklememenin elde olmadığını, su kaçağı ile tanışanlar çok iyi bilirler. Ancak su kaçağı ile tanışan sonrasında akılcı bir çözüm ile eski metotlar yerine teknolojinin son ürünü olarak karşımıza çıkan modern aletler sayesinde sorununu kısa zamanda, en doğru ve temiz şekilde halledenler hiç de korkulacak bir durum olmadığını bilirler.

Öncelikli su kaçağı olduğunu bildiğiniz halde yerini tespit edemiyorsanız, telaşlanmaya gerek yok. Çünkü su kaçağı tamiri ne kadar modern aletler ile yapılabiliyorsa, su kaçağı tespiti de aynı şekilde su kaçak cihazları sayesinde en kısa sürede tespit edilebiliyor. Hem de bu tespitin hataya yer bırakmaksızın bilgisayarlı bir sistem dahilinde yapılıyor olması teknolojinin getirdiği güveni ortaya koyuyor.

Su kaçak cihazı ile yapılan su sızıntı tespiti ve su arama çalışmalarında, su kaçağının bulunduğu bölgeye gelindiğinde cihaz uyarı sinyalini devreye sokuyor. Böylece su kaçağını tamir etmek için yer tespiti adına birçok farklı bölgenin kırılıp, dökülmesine gerek yok. Burada en önemli konu bu su kaçağı tespit cihazına sahip olunsa bile firmanın elemanlarının bu aleti kullanabilecek derecede profesyonel olmasının gerekliliği.

Profesyonel ve kaliteli hizmet veren firmamız alanında uzman olan elemanları su kaçağını tespit ettikten sonra sadece su kaçağının olduğu noktayı açarak arızalı bölüm değiştirilerek, böylece su kaçağı tamiri yapılır. Hatta açılan bölgedeki fayanslar maddi açıdan değerli ve zor bulunabilecek özelliklere sahipse yine teknoloji ile bu sorunu çözebilirsiniz. Su kaçağının tamiri için gelen kişiler tarafından, fayanslar modern teknolojik aletler ile kırmadan yerinden çıkartıp, bölgeye mekanik tamir yapılarak, fayanslar tekrar yerlerine yerleştirilebilir.

Yine su tesisatında birden fazla su kaçağı varsa, yine işinin uzmanı kişiler tarafından su tesisatındaki su basıncı kontrol edilir. Eğer normal seviyede ise, borunun içine salınan, delik kapayıcı özelliğe sahip, mineral kristal kimyasal ürün ile borulardaki delikler hiçbir yer kırılıp, açılmadan onarılarak su kaçağı tamiri yapılır.

Daha ileri düzeyde, şebeke suyu kaçaklarında yaşanan sorunlarda ise robot kameralar devreye sokularak, farklı özelliklere sahip cihazlarda  devreye sokularak su kaçağı tespit edilerek, aynı teknoloji ile tamir edilir.

Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

İzmir gibi yoğun ve kalabalık şehirlerde yaşayanlar için su kaçağıinanılmaz derecede zorlayıcı bir durumdur. Yoğun bir temponun hakim olduğu iş ve hayatında su kullanımı ne kadar önemli ise kullanımı da bir o kadar fazladır. Ancak yaşam alanınızda meydana gelebilecek bir su kaçağı hayatınızı kabusa çevirebilir. Su kaçağınınhem tespiti ve hem de giderilmesi anlamında ancak, su tesisatında kaçak var, diyorsanız öncelikle çıplak gözle görebildiğiniz belirtiler olacaktır.

Bir tesisatta su kaçağı olduğunu birkaç şekilde görebiliriz. Mesela tavanlarda boya kabarmaları, küflenme ve buna benzer lekeler olabilir. Ancak bu lekelerin hepsi su borusunda kaçak var olarak düşünülmemelidir. Evin su tesisatında bir su kaçağı varsa –anında olmasa da- herhangi bir duvar ya da alt katın tavanında kesinlikle ıslanma, damlama olması gerekir.

Eğer temiz su tesisatında su kaçağı varsa alt katın tavanından durmadan bir su akıntısı olacaktır. Ancak zaman zaman gider borusunda kaçak varmış gibi bir izlenimde uyandırabilir. Bazı durumlarda ise geceleri akan su sabahları durunca pis su kaçağı diye düşünülebilir. Ancak bu da temiz su kaçağı olabilir. Çünkü küçük bir su kaçağıolduğundan geceleri su basıncı yükseldiği için boru su kaçırmaya başlar. Pis su kaçaklarında tavanda sarı lekelenmeler olduğu gibi bu temiz su kaçağında da zaman zaman görülebilir. Dış hat su kaçaklarını ise anlamak oldukça zordur. Dış su kaçağını genel olarak fazla gelen su faturalarının dikkatinizi çekmesi ile fark edebilirsiniz. İşte pis su kaçağı mı, temiz su kaçağı mı derken aklınız oldukça karışabilir.

İşte tüm bu kafa karışıklığını ortadan kaldırmak adına bulunduğunuz mekanda su kaçağı olup, olduğunu anlamak için profesyonel ve uzman ekiplere sahip olan firmamızın kullandığı, son teknoloji ürünü modern cihazlarla anında tespit yaptırarak, sorunun daha da büyümesinin önüne geçilebilir. Modern cihazlar ile yapılan ve hangi bölgede su kaçağı olup, olmadığının tespiti ile başlayan su kaçağı sorununun tespiti sırasında en büyük avantaj herhangi bir kırma işleminin gerçekleştirilmeyecek olması.

alaçatı su kaçağı tespiti,aliağa su kaçağı tespiti,bayraklı su kaçağı tespiti, buca su kaçağı tespiti,bornova su kaçağı tespiti,candarlı su kaçağı tespiti,çeşme su kaçağı tespiti,çiğli su kaçağı tespiti,dikili su kaçağı tespiti,gaziemir su kaçağı tespiti,gümüldür su kaçağı tespiti,güzelbahçe su kaçağı tespiti,karaburun su kaçağı tespiti,karabağlar su kaçağı tespiti, karşıyaka su kaçağı tespiti,kemalpaşa su kaçağı tespiti, konak su kaçağı tespiti,menemen su kaçağı tespiti, menderes su kaçağı tespiti,mordoğan su kaçağı tespiti,narlıdere su kaçağı tespiti,seferihisar su kaçağı tespiti,selçuk su kaçağı tespiti,tire su kaçağı tespiti,torbalı su kaçağı tespiti,urla su kaçağı tespiti

alaçatı,aliağa,bayraklı, buca,bornova,candarlı,çeşme,çiğli,dikili,gaziemir,gümüldür,güzelbahçe,karaburun,karabağlar, karşıyaka,kemalpaşa, konak,menemen, menderes,mordoğan,narlıdere,seferihisar,selçuk,tire,torbalı,urla

 

Tıkalı Kanal açma işlemlerinde artık kırıp dökmeye SON!

alaçatı,aliağa tıkanıklık açma,bayraklı tıkanıklık açma, buca tıkanıklık açma,bornova tıkanıklık açma,candarlı tıkanıklık açma,çeşme tıkanıklık açma,çiğli tıkanıklık açma,dikili tıkanıklık açma,gaziemir tıkanıklık açma,gümüldür tıkanıklık açma,güzelbahçe tıkanıklık açma,karaburun tıkanıklık açma,karabağlar tıkanıklık açma, karşıyaka tıkanıklık açma,kemalpaşa tıkanıklık açma, konak tıkanıklık açma,menemen tıkanıklık açma, menderes tıkanıklık açma,mordoğan tıkanıklık açma,narlıdere tıkanıklık açma,seferihisar tıkanıklık açma,selçuk tıkanıklık açma,tire tıkanıklık açma,torbalı tıkanıklık açma,urla tıkanıklık açma

Konut ve iş yerlerinin büyük sorunu haline gelen kanal açma işlemleri artık kırmadan son teknoloji ile geliştirilen modern cihazlar tarafından yapılmakta. Binalarda ya da şehirlerin alt yapısında meydana gelen kanal tıkanıklıklarıyaşamı zorlaştırmasının yanı sıra sorunun giderilmesi adına ise oldukça kolay olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikle evsel atıkların neden olduğu tıkanıklıklar sonucu yaşanan pis suların ev içine ya da çevreye yayılması sağlığı tehdit eder boyutlara ulaşabiliyor.Kanal açma işleminde önemli olan, tıkanıklığın boyutu ve tıkanıklığın gerçekleştiği yerdir. Mutfak lavabosu, klozet ve tuvalet, banyo gideri ve yağmur borusu gibi çeşitleri ile karşımıza çıkan gider borularının tıkanıklığını gidermek amacıyla kanal açma yöntemini doğru belirlemeniz gerek.

Bugün İstanbul gibi büyük ve kalabalık şehirlerde çok sık görülen bu tür tıkanıklıklar için hiçbir kırılma işlemine gerek kalmadan bu sorunu robot tıkanıklık açma cihazı, yüksek basınçlı su jeti ya da yıkama makinesi kullanılarak halledilebilir. Ancak son sistem ve teknoloji ile üretilen bu makineleri kullanmak da özel bir uzmanlık istemekte. Çünkü kanal açma cihazlarını kullanmak için özel eğitim almak şart. Her firma ya da ustaya bu konuda güvenmemek lazım. Robotla yapılan kanal açma hizmetinde önemli bir ayrıntı ise tıkanıklığa neyin yol açtığının da tespit edilebiliyor olması. Öyle ki gerektiğinde soruna neden olan bölgenin fotoğrafı çekilerek, bu sayede tıkanıklığaneden olan cismin görüntüsü elde edilebiliyor. Bu arada kanal açma işlemi sırasında bu teknolojik aletler ile bölge içerisinde yer alan kırık ve çatlaklarında tespiti mümkün oluyor.

Pis gider boruları da dahil lağım temizleme işlemlerinin de yapıldığı bu son teknoloji cihazlar sayesinde kanal açmaişlemi sırasında içerideki pis sular çevreye de yayılmıyor. Böylece kanal açma işlemi sırasında ve sonrasında sağlığı tehdit edici durumlarda ortadan kalkmış oluyor.

Böylece kırma ya da kazıma yöntemi kullanılmadan, pis suların çevreye yayılmasına izin vermeden, tıkanıklığaneden olan sorunun tespiti ile kırık ve çatlakları da ortaya çıkarmak için özel olarak tasarlanan cihazlarla yapılankanal açma işlemi tüm korkularınızı geride bırakabilirsiniz.

 

alaçatı su kaçağı tespiti,aliağa su kaçağı tespiti,bayraklı su kaçağı tespiti, buca su kaçağı tespiti,bornova su kaçağı tespiti,candarlı su kaçağı tespiti,çeşme su kaçağı tespiti,çiğli su kaçağı tespiti,dikili su kaçağı tespiti,gaziemir su kaçağı tespiti,gümüldür su kaçağı tespiti,güzelbahçe su kaçağı tespiti,karaburun su kaçağı tespiti,karabağlar su kaçağı tespiti, karşıyaka su kaçağı tespiti,kemalpaşa su kaçağı tespiti, konak su kaçağı tespiti,menemen su kaçağı tespiti, menderes su kaçağı tespiti,mordoğan su kaçağı tespiti,narlıdere su kaçağı tespiti,seferihisar su kaçağı tespiti,selçuk su kaçağı tespiti,tire su kaçağı tespiti,torbalı su kaçağı tespiti,urla su kaçağı tespiti

 

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Gelişen teknoloji artık her alanda kendini hissettirmeye ve güçlü bir şekilde kendini göstermeye başladı. Zamanında birçok konut ve iş yerinin büyük bir sorunsalı haline gelen su kaçakları da artık korkulu rüya olmaktan çıktı. Konut ve iş yerlerinde meydana gelen ve çıplak gözle görülemeyen su kaçaklarının tespiti için başvurulan kırılıp-dökülme gibi ilkel yöntemler yerini su kaçaklarında da modernizasyona ve teknolojiye bıraktı.

Konutlarda ve iş yerlerinde su kaçaklarının tespiti artık hem çok kolay hem de oldukça temiz. Su kaçağı bulma konusunda uzman, işinde bilgi ve tecrübeye sahip firmalar artık su kaçağı tespitini son teknoloji ile geliştirilen cihazlarla yapmakta. Cihazla su kaçağı tespitinde artık, su kaçağınıtespit etmek için birçok yeri kırmaya gerek yok. Cihazla su kaçağı bulma konusunda oldukça hassas şekilde ölçüm yapan taşınabilir cihazlar kullanılmakta. Su kaçağı tespitinde bu cihazlar son derece gelişmiş tekniklerle dinleme yaparken, sizin tek yapmanız gereken oldukça sessiz olmak. Hatta üst katta yapılan bir su kaçağı tespiti sırasında alt katta yer alanların ayak sesleri bile duyulabilmekte. İşte bu hassas cihazlar, su kaçağınıdinleme sırasındagönderilen ses dalgaları aracılığı ile sorunun kaynağını doğru bir şekilde tespit ederek, nokta atışı yapabilmekte.

Cihazla yapılan su kaçağı tespiti sırasında ses dalgalarının oluşturduğu izler yine teknolojinin getirdiği yenilik ile bilgisayar ortamında değerlendirilerek, hataya yer bırakmazsızın tespit edilerek, onarım aşamasına geçilmekte. Cihazla su kaçağı tespiti yapılan bölge böylece bilgisayarlı sistem ve son teknoloji elektronik cihazlar ile tespit edilmesinin yanı sıra onarım maliyeti açısından da değerlendirilecek olursa da oldukça avantajlı olarak karşımıza çıkıyor. Böylece su kaçağı sonucu yaşanan maddi ve manevi mağduriyet, cihazla su kaçağı tespiti sayesinde ortadan kalkmakta.

Kısacası, konusunda uzman olan firmamız tarafından üretilen güvenli çözümler ile artık özellikle gözle görülmeyensu kaçaklarının en güvenli yolu cihazla su kaçaklarının tespiti olduğunu unutmamak gerek.

 

petek temizliği

Kombi ve petek temizliğinin her yıl yapılmasına gerek yoktur. Bana soracak olursanız ortalama 2 yılda bir temizleme yapılması yeterli olacaktır. Belki her yıl temizlik yaptıran müşteriler vardır bunun sebebini ben radyatörün kalitesine bağlıyorum. Kalorisi düşük kalitesiz petekler içten çürüme yaparak tesisatın içerisinde kirlilik oluşturmaktadır. Kullanılan petek marka modeli bu konuda en dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir.   Petekleriniz iyi yanmıyor veya üst tarafı sıcak alt tarafı soğuk olmaya başladığında kalorifer tesisatınıza bakım yaptırma zamanı gelmiş demektir. Radyatörlerin yeterli ısıda yanmama sebeplerinden bazıları sıcak suyun yeterli hızda sirkülasyon yapamamasından kaynaklanır. Isınma problemi yaşayan evlerde sadece petek temizliği veya tesisat temizliği yaparak çözüm bulamazsınız. Tecrübeli ustalarımız peteklerin neden ısınmadığı ile ilgili sorunun kaynağına inerler. Kalorifer petekleri ters bağlanmış olabilir bu gibi sıkıntıları anlamak profesyonel ustalarla ancak çözülebilir.

alaçatı petek temizleme,aliağa petek temizleme,bayraklı petek temizleme, buca petek temizleme,bornova petek temizleme,candarlı petek temizleme,çeşme petek temizleme,çiğli petek temizleme,dikili petek temizleme,gaziemir petek temizleme,gümüldür petek temizleme,güzelbahçe petek temizleme,karaburun petek temizleme,karabağlar petek temizleme, karşıyaka petek temizleme,kemalpaşa petek temizleme, konak petek temizleme,menemen petek temizleme, menderes petek temizleme,mordoğan petek temizleme,narlıdere petek temizleme,seferihisar petek temizleme,selçuk petek temizleme,tire petek temizleme,torbalı petek temizleme,urla petek temizleme

konusunda dairelerde yaşanan ısınmama problemlerini bizzat görerek tecrübe kazanmış ekiplerden oluşmaktadır. Bazı evlerde yeterli büyüklükte kombi ve tesisat çekilmemiş olması peteklerinizin gerekli seviyede ısı transferi yapamamasına sebep olur. Sıcak suyun kombinizden çıkış yapıp tesisat borularınızdan radyatörlere giriş yapana kadar olan kısımlarda bütün olumsuz sonuçlar ortaya çıkarılır. Yapılan tesisat yıkama işlemi sonucunda evinize gelen firma yada şahıslar bu tür açıklamaları yapamıyorsa yaptırdığınız bütün

petek temizleme

işlemlerini bir daha gözden geçirmenizi öneririz.

 

alaçatı petek temizleme,aliağa petek temizleme,bayraklı petek temizleme, buca petek temizleme,bornova petek temizleme,candarlı petek temizleme,çeşme petek temizleme,çiğli petek temizleme,dikili petek temizleme,gaziemir petek temizleme,gümüldür petek temizleme,güzelbahçe petek temizleme,karaburun petek temizleme,karabağlar petek temizleme, karşıyaka petek temizleme,kemalpaşa petek temizleme, konak petek temizleme,menemen petek temizleme, menderes petek temizleme,mordoğan petek temizleme,narlıdere petek temizleme,seferihisar petek temizleme,selçuk petek temizleme,tire petek temizleme,torbalı petek temizleme,urla petek temizleme

 

alaçatı,aliağa tıkanıklık açma,bayraklı tıkanıklık açma, buca tıkanıklık açma,bornova tıkanıklık açma,candarlı tıkanıklık açma,çeşme tıkanıklık açma,çiğli tıkanıklık açma,dikili tıkanıklık açma,gaziemir tıkanıklık açma,gümüldür tıkanıklık açma,güzelbahçe tıkanıklık açma,karaburun tıkanıklık açma,karabağlar tıkanıklık açma, karşıyaka tıkanıklık açma,kemalpaşa tıkanıklık açma, konak tıkanıklık açma,menemen tıkanıklık açma, menderes tıkanıklık açma,mordoğan tıkanıklık açma,narlıdere tıkanıklık açma,seferihisar tıkanıklık açma,selçuk tıkanıklık açma,tire tıkanıklık açma,torbalı tıkanıklık açma,urla tıkanıklık açma