LAVABO AÇICI

Lavabo açıcı ile vakit kaybetmeyin firmamızı arayın Tuvalet, banyo ve mutfak giderlerinde meydana gelen tıkanmaların spiral kameralarla tespit edildiği ve tıkanıklık yerinin tam olarak anlaşılır.Lavabo açıcı basit tıkanıklık sorunlaını çözer sonra sadece o bölgeye yönelik lokal uygulamalar ile yapılan işlem sayesinde sizlerin çok daha fazla masrafa girmeden bu sorunu profesyonel bir şekilde çözüyoruz. Tıkalı boruların komşularınıza sirayet ettiği durumlarda birden fazla yerde çalışılması gerekiyor. böyle bir durumda yeterli bilgi birikimi ve profesyonelliğe sahip bir kadro ile çalışmanız sizlerin yararına olacaktır. Ayrıca sorunun çözümü kadar çalışma süresinin uzamaması da ayrı bir çalışma ilkesi gerektirir. Ve bizler çalışmanın belirlenen zaman dilimi içerisinde bitmesine azami dikkat etmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti çerçevesinde elimizden gelen her türlü imkânı kullanarak işimizi en kısa zamanda bitirip müşterimizin sorununun çözümüne odaklı çalışıyoruz. Çalışmalarımızda kullandığımız profesyonel ekipmanlarımız ve tecrübeli personelimiz ile her türlü kanal tıkanıklığı veya gider tıkanması sorunlarını bizleri için sorunlarınız için bizleri aramaktan lütfen çekinmeyin siz değerli müşterilerimizin her türlü Sorularını cevaplamak sizde için görevdir.

Sıvı/Jel Lavabo Açıcı Nasıl Kullanılır?

  • Genelde sıvı/jel olarak satılan lavabo açıcı kimyasallarda, tıkanmış lavabonuzu boşaltmaya gerek yoktur. Mutfak ve Banyo lavaboları pis su dolu olsa bile, sudan ağır jel formülü sayesinde doğrudan tıkanıklığın olduğu bölgeye kadar iner.
  • Su kaynatmanıza gerek yoktur
  • Kimyasal koruyucu eldiven giyin
  • Sıvı veya jel lavabo açıcıyı tıkalı olan mutfak veya lavabonuza “ürünün arka kısmında belirtilen ölçüde” dökün
  • Tıkanıklığın açılması sonrasında bol suyla lavaboyu yıkayın

Bazı lavabo açıcı jeller düzenli kullanıldığında gider borularında birikintilerin sebep olduğu kokuları da yok etmektedir. Ayrıca jel lavabo açıcı ürünler plastik ve PVC sıhhi tesisat tahliye borularına zarar vermemektedir.

lavabo açıcı
lavabo açıcı

Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır?

Tıkalı lavabo nasıl açılır sorusunun birden fazla cevabı bulunmaktadır. Çünkü evde kullanılan lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri ile basit lavabo tıkanıklığı açma çalışmaları yapılabilir. Evde kullanılan lavabo tıkanıklığı açma yöntemlerinin her zaman işe yaramayacağını belirtmek gerekiyor. Çünkü lavabo tıkanıklığının birden fazla şekli vardır. Ancak lavabo tıkanıklığı dendiği zaman toplumda birçok kişinin aklına lavabo giderine bir şeyin girdiği ve borunun önünü tıkadığı gelir. Aslında bu şekilde bilinen lavabo tıkanıklığı için basit lavabo tıkanıklığı diyebiliriz. Ancak her tıkanmış lavabo, gider borusunun içinde yabancı bir cisim olduğunu göstermez.

Lavabo açıcı evde uygulanan lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri de basit tıkanıklık olduğu zaman kısmen işe yaramaktadır. Tıkalı lavabo açma yöntemleri ne yazık ki her zaman işe yaramamaktadır. Çünkü lavabo tıkanıklığına sebep olan cisim, kullanılan tıkalı lavabo açma yöntemlerine rağmen çıkmayabilir.

Lavabo açıcılarının zararları

Lavabo açıcıının zararları kimyasal olarak aldığımız bütün acıcılar sağlığa zararlıdır ciltle ve herhangi bir şeyle temas edildiği takdirde o cisme zarar verip tarif etmektedir Bunun için önleminizi alıp lavabo açıcı larını kullanmanızı önermekteyiz öncelik olarak eldiven ve maske kullanımı ön planda olup güvenlik önlemleri almalı ve ondan sonra lavabo açıcılar kullanılmalıdır herhangi bir şekilde vücut davetten ile temas edilmediği takdirde lavabo açıcı ların koku olarak çok sert ve asidik bir kokusu Keskin bir kokusu olduğu görülmektedir.

Kullandıgınız Lavabo açısının zararları kimyasal olarak aldığımız bütün daha falan sağlığa zararlıdır ciltle ve herhangi bir şeyle temas edildiği takdirde o cisme zarar verip tarif etmektedir Bunun için önleminizi alıp lavabo açıcı larını kullanmanızı önermekteyiz öncelik olarak eldiven ve maske kullanımı ön planda olup güvenlik önlemleri almalı ve ondan sonra lavabo açıcılar kullanılmalıdır herhangi bir şekilde vücut davetten ile temas edilmediği takdirde ların koku olarak çok sert ve asidik bir kokusu Keskin bir kokusu olduğu görülmektedir geneli temas ettigi cisimle tepkimeye girerek onu asındırmaya baslar lavabo açıcıları ise bileşimlerinde sadece yağ, kir, pas, balcık, ve kagıt peçete gibi materyallere göre birleşimi yapılmıştır cogu  genelde borulara zarar vermemektedir.

Tıkanıklık açma,tikaniklik acma,su kaçağı tespiti,su kaçağı,su tesisatı,su sızıntısı,su tespiti,petek temizleme