Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır

Endişe etmeyin, Dere Tesisat tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz, kırmadan dökmeden tadilatsız, robot cihazlarla tıkanıklıkları açar, kameralı görüntüleme cihazları ile gider borularındaki tıkanıklıkları görüntüleyerek sorunları tespit eder, profesyonel hizmet almanın en avantajlı ve garantili yolu..Evinizde veya iş yerinizde herhangi bir tıkanıklık var ise rahatlıkla firmamızı arayabilir ve gerekli teknik bilgi ve teknik desteği alabilirsiniz.Dere tesisat son teknolojik makinalar ile kırmadan tıkanıklıklarınızı açıyor.
Tuvalet Neden Tıkanır ?
Islak mendillerin tuvalet giderine atılması, tuvaleti tıkar
Rulo halinde atılan tuvalet kağıtları, giderleri tıkar
İçine kaçırılan sert cisimler tuvaleti tıkar
Poşetler, temizlik bezleri, pedler, çocuk bezlerinin
gidere atılması tuvaleti tıkar
Kedi kumu, saksı toprağı gibi cisimler tuvaleti tıkar
Erimeyen kağıt havlu atılması tuvaleti tıkar
Alçı, çimento gibi kalıtsal maddeler tuvaleti tıkar
ve en çok karşılaşılan bina logarının tıkanması ile oluşan tuvalet tıkanma sorunlarıdır. Ana hat tıkalı olduğundan tuvaletlerde taşma yapar.
Tuvalet Tıkandı Ne Yapmam Lazım ?
Tuvalet tıkanıklığı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek sorunun geçici bir sorun mu yoksa kendiliğinden hallolmayacak bir sorun mu olduğunu anlamanız gerekir. Eğer giderdeki atıklar yavaş yavaş gidiyorsa, bir çubuk yada pompa ile gider deliğine baskı uygulayabilirsiniz, yada lavabo açıcı kimyasalları kullanarak deneme yapabilirsiniz.Denemeler sonucunda tıkanıklık açılmaz ise firmamızı arayarak dere tesisat ekiplerinden destek alabilirsiniz.
Kendim Açamadım !
Sifonu çekiyorum pislikler gitmiyor,
Tıkanıklık çabalarınız sonucu açılmıyorsa ve daha fazla taşma yapıyorsa, bizi aramalısınız, Dere Tesisat  izmir’in tüm noktalarına servis sağlamaktadır. 

Tuvalet Gideri Açma Servisi

Tıkalı tuvaletleri açma servisimizin amacı, evinizin hiçbir yerinde tadilat yapmadan, en kısa sürede tıkanıklığı açmaktır. Bu sektörde hep farkımızın olması gerekir ki müşteri bizi tercih etsin. Referanslarımız aracılığıyla, bizi daha yakından tanıma fırsatı da sunuyoruz. Tuvaletin gider borusu tıkanmaya eğimli halde mi, onu bile söyleyip, gösterebiliyoruz. Uzun kanal borularında en sık rastlanan problemlerden biri, boruya yeterli eğimin verilmemesi sonucunda dibe çöken pislik miktarı artırmasıdır. Seneler baz alındığında yaşanacak sıkıntılar, tabi ki sizi ve binanızda oturan tüm komşularınızı rahatsız edecektir. Kanal borularında çok nadir olarak rastlasak da bir diğer sıkıntı, boru çökme problemleridir. Toprağın ağırlığına dayanamayan pimaş borusu, çökme yaparak suyun az ya da hiç gitmemesine sebep olmaktadır.tuvalet tıkanıklığı nasıl açılırituvalet tıkanıklığı nasıl açılır,tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır,tıkanıklık açma,tıkanıklık açma,tıkanıklık açma