Pimaş tıkanıklığı neden olur

Pimaş tıkanıklığı neden olur

 

Pimaş tıkanıklığı neden olur pimaşlarda tıkanıklık sorunlarının yaşanmasında ki en büyük faktör tuvaletlere atılan ıslak mendil,peçete, su dolu kovalarda unutulan bezler tuvaletlere atıldığı zaman pimaş borularının ek yerlerine veya pimaşların eğimsiz ve meğilsiz olarak yapılmasından dolayı bu cisimler borularda takılır ve tıkanıklıklara yol açmaktadır.

Klozet gideri  tıkandı nasıl açılır ?

Öncelikle kaynar su, karbonat ve sirkeli karışım ile açmayı deneyebilirsiniz.  Sorun donmuş yağlardan kaynaklı ise;  klozet gideri  açılacaktır.  Ancak daha bir büyük sorun varsa  kimyasallar borularınıza zarar vermeden uzman bir şirketten destek alın. Geçmişteki korkularınız geride kalsın. Şuan teknoloji  öyle geliştiki robot kameralı cihazlar ve bilgisayarlı sistemler ile sorun anlaşılıyor ve  analiz ediliyor.  Sizlere detayları anlatılıyor. Maliyetler eskisinden daha ugun şekilde çözümlenebiliyor.

klozet gideri  nasıl açılır, diye soran bir kişiyi uzman bir firmaya yönlendirin.  İnanın uğraşmanıza stres yaşamanıza gerek yok. Servis ücreti İstanbul’un her yerine aynı şekildedir.   Servis  aracı ile gelen deneyimli ve konusunda uzman ekip kısa sürede sorununuzu giderecektir.

Klozet gideri nasıl açılır, robot kamera ile sorun tespitinin ardından tazyikli su veya vakum ile ilgili bölge tamamen temizlenebilir.  Sonrasında yine ilgili bölüm kontrol edilir.  Bu şekilde tekrar eden bir sorun yaşamamış olursunuz.  Ekip sizi tekrar eden bir durum olmaması için ekstra bilgilendirecektir.  Örneğin evde bebek varsa bebek bezlerinin klozete atılmaması hakkında bilgilendirecektir.

Klozet açma teknikleri nelerdir?

Klozeti babadan kalma yöntemler ile açmayı deneyebilirsiniz.  Örneğin beyaz sirke, karbonat ile açabilirsiniz. Yada kola dökerseniz hem dezenfektan hem de asitik olduğundan açıcı olarak kullanılabilir.  Ancak bu dezenfektanları kullanmak bir süre sonra tesisat yani gider borularının tıkanmasına yol açabilir.  Size önerimiz klozet açma teknikleri hakkında bilgi edinmek yerine en uzman kurumsal servislere ulaşmanız yönündedir.

Klozet açma teknikleri uzmanlık gerektiren bir iştir.  Ve tıkanık bölgenin tespiti ve analizi için cihazlar gerekir.  Bu cihazlar kesinlikle ucuz cihazlar değildir. Profesyonel aygıtlar olduklarından ancak kurumsal şirketlerde bulabilirsiniz.

Su geçirmez robot kamera bir bilgisayar yardımı ile servis aracına verileri iletir.  Ve konunun uzmanı yani klozet açma teknikleri konusunda uzman kişi bu verileri analiz ederek size en az maliyet ile bu sorunu nasıl çözeceğini bildirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir