Bazı durumlarda bir basınç eksilmesi, tesisattan gelen sesler veya kombi suyunun hızlı şekilde bitmesi; kombi yada  kalorifer tesisatındaki su kaçağı hakkında sizleri uyarıyor olabilir.Kalorifer tesisatındaki su kaçağı nasıl bulunur, hiç düşündünüz mü? Tüm tesisat sökülmeden, duvarlar veya zemin kırılmadan sorunun tespit edilerek çözülmesi mümkün müdür?  Evet, modern bir donanımla çalışan uzman ekiplerimiz ile mümkündür.

Kalorifer tesisatındaki su kaçağı nasıl bulunur? Sorusunun yanıtını aşağıda bulacaksınız.

  • Sızıntının boyutunu tespit edin. Kazan suyunu tam olarak doldurun. Gün ve saati not alın. Şimdi yapmanız gereken ne kadar süre içerisinde suyun biteceğini takip etmenizdir.
  • Kazanın altına selpak yada kağıt ıslandığında fark edeceğiniz bir materyal ekleyin. Aynı şekilde peteklerinde altına aynı işlemi uygulayın. Dışardan görülebilir bir sızıntı varsa zaten işiniz daha kolaydır.
  • Bazen problem kazanda değil radyatörün içinde olabilir. Eğer sızıntı varsa paslanmış bir tesisat ile karşı karşıya olabilirsiniz.
Kalorifer tesisatındaki su kaçağı nasıl bulunur
Kalorifer tesisatındaki su kaçağı nasıl bulunur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalorifer tesisatındaki su kaçağı nasıl bulunur? sorusunu yanıtlamaya çalıştık. Tabi en önemli önerimiz; zaman kaybetmemek adına uzman ekibimize ulaşın. 7/24 su kaçağı sorunlarını  yanıtlayan ekiplerimiz ile temas kurun.  Kısa sürede çözüm üretilmesi maddi  ve manevi  açıdan sizi rahatlatacaktır.Firmamız Dere Tesisat tarafından yapılan her işlem garantili olarak yapılmaktadır.

      Kombi basınç düşmesi işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere                               0535 034 64 29 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.