Noktasal su kaçağı tespiti

Su kaçağı alt kata su sızması ve açık su sızmaları dışında bir de gizli su kaçağı dediğimiz duvar dibi fayansların altı gibi su boruları gizlenen yerde oluşabilir.Bu çatlak ve borulardaki deformasyon nedeniyle oluşan su kaçağı sorunu tespitinde kullanılan geleneksel yöntemlerin dışında bir de modern teknolojiye yakışır. Bu düzeyde hata payı sıfır olacak noktasal su kaçağı tespiti ile bu dertten kısa sürede kurtulmak elbette sizin de hakkınız.Yoğun ve karışık bir çalışma ortamı yerine noktasal su kaçağı tespiti ile sızıntı bulmak ve su sızma problemiyle kolayca başa çıkabilmenin ilk tercihiniz olduğunun farkındayız.
Bu amaçla elimizdeki modern cihazlar ve tecrübeli ustalarımızın yeterliliği ile su kaçağı sorununuzu noktasal tespit edip onarma işleminizi yapıyoruz.

Kırmadan Sızıntıyı Tespit Ederiz

Gerek basınçtan dolayı olsun gerekse eski tip su boruları kullanımından kaynaklı olsun. Başka su tesisatçıların hatalarını da göz önüne alarak gereken işlemleri kısa bir sürede noktasal su kaçağı bulma, yakalama yoluyla hallederek güven probleminizi sıfıra indiriyoruz.

Firmamız çalışmalarında dürüstlük ve temiz iş yapmayı ilke edinmiş bir firma olarak sizlerden gördüğü ilgi neticesinde yıllarca ayakta kalmayı başarabilmiştir.
Noktasal su kaçağı tespiti sizi zamandan tasarruf ettirmekle kalmayıp tamiratın yapıldığı alana da herhangi bir zarar vermeden arızanızı gidermenizi de sağlayacaktır.

Tabi bunu yaparken yurt dışından İthal ettiğimiz güvenilir cihazlarımızla eksiklik teçhizatla belirttiğiniz adrese yönelerek başarıyoruz.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma İşlemi Ne Kadar Sürüyor?

Su kaçağının dışarıdan, yapıya ve tesisat borularına herhangi bir fiziksel müdahale olmadan yerini belirleyen ekiplerimiz kılcal çatlakların yerini kısa sürede tespit ettiği gibi, tesisatta birden fazla sızıntı olması yani çoklu kaçak olması durumunda da tüm problemli noktaları dışarıdan kırmadan bulabilmektedir. Cihazla noktasal su kaçağı tespiti işleminde bilgisayarlı görüntüleme sistemleri ve su akışından kaynaklı düşük frekanslı ses değişimlerini belirleyen akustik tespit cihazları kullanılabilmektedir.

Her kattın belirli noktalarını tahminlere göre kırıp dökmekle uğraşmayan ustalarımız, yalnızca dakikalar içinde tesisattaki tüm kaçakların yerini bulmaktadır. Kırmadan su kaçağı tespiti için kullanılan bu cihazlar vakit kaybetmeden hemen onarım işlemine geçilmesine imkan sağlarken aynı zamanda onarım maliyetini de büyük oranda düşürür. Yalnızca tek bir noktada sızıntı olan apartman dairelerinde cihazla su kaçağı tespiti ve ardından gerçekleştirilen onarım, ortalama bir saat gibi kısa sürede tamamlanabilmektedir.Noktasal su kaçağı tespiti,su kaçağı tespiti,su sızıntı tespiti,su kaçağı,su kaçağı bulma,kaçak su tespiti,su tesisatçısı,tesisatçı,izmir su kaçağı tespiti