Her türlü pis su kanalı, banyo, mutfak ve tuvalet gideri ek kırma işlemi gerektirmeden gerçekleştirilmektedir. Dere Tesisat kanal açma işlemlerinde Robotlu kanal açma cihazları kullanmaktadır. Kanal açma işlemlerinde ek kırma işlemlerine gerek kalmaz dolayısı ile siz müşterilerimize ek masraflar çıkmamaktadır. Kanal açma işlemlerinde ve tüm İzmir’de hizmetinizdeyiz.

Tıkanıklık nedenini bulup, mesafesini ölçtükten sonra uygun robot kanal açma makinaları ve temizle aparatları ile tıkanıklıkları kırmadan açıyoruz ve siz müşterilerimizin kısa sürede günlük hayatlarına devam etmelerini sağlıyoruz.

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Yaşam alanlarınızda en çok kullanılan mutfak kısmı en çok da sorun yaratan kısımdır çünkü yağ ve gıda artıklarının atıldığı bölgedir. Mutfak tıkanıklığı yanlış döşenmiş tesisat, döşenen tesisata gereken (%4) eğimin yeterince verilmemesi. Biz Dere Tesisat olarak uzman ekip ve ekipmanlarla kırma işlemi gerektirmeden başta  izmir’in tüm ilçelerine kanal tıkanıklığı açma mutfak tıkanıklığı açma tuvalet tıkanıklığı açma lavobo tıkanıklığı açma konusunda 7/24 hizmetinizdeyiz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evlerde iş yerlerinde resmi kurumlarda en sık kullanılan alanlardan biride lavabolardır bu tür yerlerde suyun yavaş akması tıkanıklık var demektir. Yapılması gereken ilerde daha büyük sorunlar ve masraflar açmaması için kesin çözümler bulmaktır biz Dere Tesisat olarak uzman ekibimiz ve ekipmanlarımızla yerinde tespit ve hızlı çözümler siz degerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız. Lavabo tıkanıklığı, Banyo Tıkanıklığı, Mutfak Tıkanıklığı, Tuvalet Tıkanıklığı konularında 7/24 hizmetinizdeyiz. Çeşme tıkanıklık açma, Urla tıkanıklık açma, Yelki tıkanıklık açma, Seferihisar tıkanıklık açma, İzmir tıkanıklık açma, Konak tıkanıklık açma, Karabağlar tıkanıklık açma, Göztepe tıkanıklık açma, Üçyol tıkanıklık açma, Hatay tıkanıklık açma,Karşıyaka tıkanıklık açma,buca tıkanıklık açma,menderes tıkanıklık açma,bayraklı,bornova tıkanıklık açma,menemen,balçova tıkanıklık açma,narlıdere tıkanıklık açma,aliağa tıkanıklık açma,kiraz tıkanıklık açma,bergama tıkanıklık açma,görece tıkanıklık açma